Іван Крулько очолив Закарпатську «Батьківщину»

20 квітня в Ужгороді було офіційно оголошено про кадрові зміни в обласному керівництві партії. Виконуючим обов’язки Голови обласної «Батьківщини» став народний депутат України Іван Крулько.

Про це рішення керівництва партії повідомив заступник Голови партії, народний депутат Сергій Соболєв. Він привітав колегу і наголосив, що новий керівник партосередку є молодим, успішним і перспективним політиком, який зможе оновити структуру партії «Батьківщина» на Закарпатті, кадрово й ідейно посилити обласну партійну команду та підготуватися до всеукраїнського референдуму.

Іван Крулько подякував за високу довіру лідеру партії Юлії Тимошенко та однопартійцям і озвучив амбітні завдання та плани на наступні 2,5 роки до парламентських виборів.

«Наше завдання – значно наростити кількість прихильників «Батьківщини» в області, аби перемога на парламентських виборах була за «Батьківщиною», і щоб у Верховній Раді України з’явилось більше наших представників», – зауважив Іван Крулько.

«2,5 роки до парламентських виборів, і кожна партія, яка є серйозною політсилою, бореться за підтримку людей. Ми не приховуємо своїх амбіцій – перемогти на парламентських виборах і сформувати державницький професійний уряд, який може вирішувати економічні, соціальні, енергетичні, геополітичні проблеми, говорити на рівних із країнами-сусідами. Цей уряд може бути винятково на чолі з Юлією Тимошенко. Ми – єдина політсила, здатна взяти на себе відповідальність за наведення ладу в усіх сферах життя країни», – резюмував він.

Олександр Кеменяш, який очолював обласну організацію майже 14 років, зауважив, що це досить тривалий час, і йому необхідний перепочинок.

«Для кардинальних змін потрібні нові ідеї. І вони з’являться із приходом Івана Крулька!» – переконаний  колишній очільник обласного партосередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова