Іван Крулько: Нинішній уряд реанімувати неможливо – його потрібно змінювати

Виконавча гілка влади перебуває в недієздатному стані, адже вже налічується до п’яти міністрів, які залишаються на своїх посадах, однак заявили про бажання скласти повноваження.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив член фракції «Батьківщина» Іван Крулько.

«Складно уявити, яка атмосфера панує у відомствах, де їхні очільники вирішили піти у відставку. Навряд чи там думають про реформи. Уряд вже не реанімуєш! Прем’єр має визнати, що не впорався із завданням – не сформував команду професіоналів. Після звіту 16 лютого Кабінет Міністрів повинен піти у відставку», –  наголосив народний депутат.

За його словами, відповідно, коаліція повинна запропонувати новий склад уряду: «Це і буде повне перезавантаження влади».

Іван Крулько вважає, що у складний для країни час політикам потрібно працювати спільно, інтереси держави мають переважати над особистими політичними амбіціями.

«Толеруючи непрофесіоналізм і корупцію, ми цим самим вщент знищуємо довіру до парламенту. За останніми соціологічними даними, громадяни України довіряють російським ЗМІ більше, ніж українському парламенту. Це ж катастрофа!» – зазначив член фракції.

Він нагадав, що у «проєвропейській більшості ми маємо нині 300 голосів».

«Підвищувати довіру до влади потрібно зокрема й через професійну кадрову політику. Тому давайте почнемо з того, що вже нині запустимо ефективну виконавчу гілку влади», – закликав депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова