Іван Крулько: Неприпустимо, щоб пенсії були нижчими за прожитковий мінімум

Влада має забезпечити пенсіонерів виплатами не нижчими за прожитковий мінімум, а не використовувати обіцянки про доплати та індексацію у якості піару.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько в ефірі телеканалу «112.Україна».

Політик зазначив, що нині в Україні продовжується започатковане ще урядами попередньої влади конституційне порушення прав людини, коли нараховуються пенсії менші за прожитковий мінімум.

«Якщо держава каже, що людина не може отримувати у місяць менше за прожитковий мінімум, а це 3094 гривні, то й пенсія не може бути нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних осіб! Бо, якщо людина отримує 1700 гривень, а не 3094 гривні – це означає, що 15 днів, за розрахунками держави, вона ще якось протягне, а решту 15 не буде навіть за що купити хліба», – обурився Іван Крулько.

Народний депутат зауважив, що не всі пенсіонери сьогодні отримали обіцяні індексацію пенсій та тисячу гривень доплати у якості одноразової допомоги.

«Не треба піаритись на підвищеннях і доплатах, краще виконайте норму закону! Зробіть те, що має бути! Забезпечте пенсіонерам хоча б цей мінімум у 3094 гривні, а потім кажіть, що будете робити індексації та доплати», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова