Іван Крулько: Некерованість у країні – наслідок непрофесійності влади

Дестабілізація ситуації в країні та ріст злочинності відбувається не стільки через безкарність, скільки через безпорадність влади, її слабкість та відсутність центральної вертикалі, щоб елементарно підтримувати порядок.

Зеленського обирали з великим кредитом довіри, хоч ми й попереджали, що відсутність досвіду у держуправлінні, професійної команди, може призвести до некерованості в країні і помилок. При чому у різних сферах, що зараз і відбувається.

Правоохоронці встановили, що у мінера метро замість вибухівки була земля. Як це не пафосно звучить, але ми ще не до кінця розуміємо, як вибухне тема землі в Україні і рішення влади Зеленського із розпродажу української землі. Ми лише на початку цього процесу. Бо коли масово почнуться рейдерські захоплення землі під приводом її купівлі-продажу, коли з’являться ціла армія «чорних» нотаріусів та реєстраторів, які будуть тільки на цьому сидіти, це буде окрема дуже небезпечна річ.

Ще одну небезпеку бачу у ситуації з енергетикою та тими рішеннями, які приймає нинішня влада. Щодня новини з регіонів, як зведення із фронту. Перестрілка в Броварах, розборки перевізників у Закарпатті, портовики з Одещини під Кабміном, на Кіровоградщині закриваються уранові шахти, які можуть затопити через відключення електроенергії тощо…

Поки влада не буде посилена професіоналами, на мою думку, на жаль, ситуація лише погіршуватиметься.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 2 червня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова