Іван Крулько: Не здалися тоді – не здамося й зараз!

Дев’ять років тому українці сказали «НІ»російським обіймам й обрали європейський шлях розвитку.

Сьогодні ворог намагається зламати українців більшою силою, бомбардуючи наші міста, позбавляючи людей світла, тепла, урожаю, домівок, рідних…

Але українці вкотре доводять, що вони особливі, що вони гідні, що вони  сильні духом, що їхню свободу не можна забрати, а гідність – не зламати. Що вони готові жертвувати багато чим, навіть життям, заради Свободи і Гідності.

Бо це наша цінність, яку виборювали наші нащадки для нас, яку вибороли на двох Майданах ми для наших дітей, яку змушені виборювати зараз під час війни через підступність ворога! Бо генетична пам’ять жива! Вона передається з молоком матері. І кожен змалечку знає, як москва морила голодом і катувала по гулагах наших дідів і прадідів, і продовжує робити це зараз!

Ми обов’язково вистоїмо! Бо український народ вибрав не хліб, а свободу, і заплатив дуже високу ціну, щоб отримати незалежність, не втратити волю і нашу країну!

Ми не зламались під час Революції гідності – маємо вистояти й зараз, захистити нашу територію від ворогів і гідно пройти всі випробовування!

Сьогодні у День Гідності та Свободи, 9-ту річницю Революції гідності й у День Архангела Михаїла пам’ятаймо Небесну сотню, що поклала життя, за Свободу і Гідність, за Україну і її Незалежність! І слава Героям, що боронять нашу свободу зараз!

ПЕРЕМОГИ, оберегу і помочі Архангела Михаїла!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 21 листопада 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова