Іван Крулько: Не можна допустити реалізації путінського сценарію в Україні

Україні не можна розраховувати на потепління відносин через відставку Суркова, бо це всього лиш зміна декорацій, що не вплинуть на суть політики Путіна щодо України.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «НАШ».

«Я не вірю, що відставка Суркова призведе до потепління відносин між країнами. Бо основним ляльководом цих історій є особисто Путін. І доки він буде президентом РФ і впливатиме на всі політичні процеси в Росії, мета і стратегія політики Кремля стосовно України будуть незмінними – послаблення України, отримання політичного впливу над нею, інтеграція її в якісь російські структури тощо. Путін хоче мати лояльну владу в Україні, яка відмовиться від євроінтеграційних устремлінь і робитиме все під диктування Кремля», – уточнив Іван Крулько.

Парламентар переконаний, що для Путіна зараз життєво важливо будь-якою ціною провести вибори на Донбасі за російським сценарієм і подати це як реінтеграцію Донбасу. Бо вибори під дулами російських автоматів зможуть забезпечити повністю проросійську владу на Донбасі та проходження в український парламент депутатів, які представлятимуть політику РФ.

«Реалізації путінського сценарію в Україні не можна допустити, бо це закінчиться крахом для країни. Треба йти за українським сценарієм, що дасть змогу провести деокупацію Донбасу. І він має полягати у тому, що спочатку російські війська заберуться з України, і ми відновимо контроль над кордоном. Проводити місцеві вибори на Донбасі можна лише, коли на окупованих територіях запрацюють українські закони, і всі партії зможуть працювати там і брати участь у виборах», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова