Іван Крулько: Нараховуючи мільйонні зарплати топчиновникам, влада чинить злочин проти українців

Уряд повинен підготувати закон, який чітко визначатиме оптимальний розмір зарплат на державних підприємствах та навести лад з оплатою праці чиновників.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу ZIK.

«Якщо топчиновник отримує по 1-2 мільйони гривень у місяць у країні, яка є найбіднішою у Європі, це є злочином, з яким уряд мав би боротись, але нічого не зробив. Навпаки, цьому сприяв, кажучи, що так і має бути», – обурився Іван Крулько.

На думку народного депутата, чиновники високого рангу мають отримувати гідні зарплати, але вони повинні бути адекватними відносно зарплат і пенсій українців. Саме тому треба підготувати закон про оплату праці, з якого було б зрозуміло, хто і скільки може отримувати у державному секторі.

«Приміром, має бути визначена найменша зарплата і від неї коефіцієнт до найвищої, або, навпаки, взяти зарплату президента за 100% і визначити, скільки відсотків від зарплати президента має отримувати в середньому міністр, заступник, топменеджер державного підприємства, вчитель, лікар… Щодо премій, то їх платять за успішну роботу. Уряд же закінчив рік із діркою 70 мільярдів гривень та заморозив до другого кварталу збільшення пенсій, бо сказали, що немає коштів. Не було виконано ряд державних програм через дефіцит бюджету. Провалено надходження митних платежів. У нормальній фірмі за таке не призначають премії, а позбавляють їх», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова