Іван Крулько: Монобільшість не хоче, щоб перевірили НАК «Нафтогаз»

«Батьківщина» розпочала збір пропозицій від фракцій для створення ТСК з розслідування заяви Отто Ватерландера щодо собівартості видобутку українського газу, який становить 1 гривню за кубометр, а його продають людям у 8 разів дорожче, а бізнесу – у 24 рази дорожче.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина», перший заступник Бюджетного комітету, народний депутат Іван Крулько під час ефіру на «Українському радіо».

«Ми вже давно хочемо показати справжню ціну українського газу і добитись справедливості, щоб не було «захмарних прибутків» у компанії «Нафтогаз», яка утримує топменеджерів за 25 мільйонів доларів у рік з українського бюджету і при цьому продає українцям газ з 800% націнкою для населення та 2400% – для бізнесу, що у підсумку лягає на плечі простих людей і позначається на цінах на товари та послуги», – зауважив Іван Крулько.

За словами парламентарія, всі фракції у парламенті вже подали своїх представників у ТСК, крім «слуг народу».

«Один із лідерів провладної фракції сказав мені, що давати своїх представників у ТСК не будуть, бо ціна газу 8 гривень – дуже хороша», – уточнив Іван Крулько.

Парламентарій нагадав, що «Батьківщина» вже не вперше ініціює створення ТСК по НАК «Нафтогаз», аби розібратись із тарифами, справедливою ціною на газ для населення, «космічними» зарплатами топменеджерів та корупцією, але провладна фракція блокує розгляд цього питання у парламенті.

«Лише під час ТСК з питань розслідування корупції у державних органах і недоотримання доходів держбюджету, яку я очолював, Юлія Тимошенко 4 чи 5 разів піднімала питання щодо перевірки «Нафтогазу», справедливої ціни газу, «космічних» зарплат топменеджерів, несплати 72 мільярдів гривень до держбюджету згідно з аудитом Держаудитслужби. Всі фракції голосували «за», монобільшість – «проти», – уточнив, резюмуючи Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова