Іван Крулько: Ми маємо відповідати за те, щоб в дітей було щасливе дитинство

«Важливо дати відчути дітям те, що вони люблені. Тоді підуть у життя іншими, і та любов у серці буде з ними завжди». (Любомир Гузар)

Міжнародний день захисту дітей і Всесвітній день батьків хочеться почати саме з цих мудрих слів Блаженнійшого.

Адже лише любов нічого не вартує і при цьому безцінна. Лише вона виховує почуття гідності у людині, надихає до відкриттів, народження талантів та нових звершень, лікує, дає можливість піднестись і не впасти у прірву, з якої важко вибратись…По суті від того, скільки любові ми дамо сьогодні нашим дітям, такою буде наша країна і наша еліта завтра.

На жаль, маємо страшну, просто вбивчу статистику Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Виявляється, 60% (!) українських дітей до 14 років страждають від фізичного та психологічного насильства в сім’ї.

Дуже прошу всіх – не будьте байдужими до чужого горя і якщо знаєте про такі факти, приділіть хоч краплю уваги таким діткам і сім’ям, а також повідомляйте про них в усі потрібні служби та органи!

68 дітей убито і 186 – покалічено внаслідок війни на Сході, 580 тисяч – й досі проживають поблизу лінії зіткнення і на непідконтрольної території і тисячі стали переселенцями…

Влада, міжнародна спільнота та й усі ми маємо зробити все можливе, аби якомога швидше припинити військові дії на Сході, а також допомогти діткам, які стали дітьми війни, які втратили своїх рідних і близьких у цій війні, і у свої ранні роки побачили стільки горя, негативу та ненависті…

А скільки діток, особливо на Західній Україні, живуть без батьків, з кимось одним з батьків, чи бабусями і дідусями, бо їхні найрідніші – мами і тати на заробітках…

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це маємо відповідати ми, дорослі. Любов і турбота про дітей, захист їхніх прав, виховання моральних та християнських цінностей – одні з найголовніших наших обов’язків і завдань.

Завдання влади – підняти економічне становище в країні, аби множити любов і суспільне благо, де кожен відчуватиме себе захищеним і щасливим, а не насилля, бездоглядність і бідність.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини»,  Facebook, 1 червня 2017р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова