Іван Крулько: Люди не вірять владі, яка торгує з країною-агресором

Воєнний стан в Україні треба було вводити ще у 2014 році, коли в Криму з’явився перший «зелений чоловічок». Тоді сьогодні не виникало б жодних запитань щодо того, як має діяти українська влада.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

На думку народного депутата, люди із острахом зустріли введення воєнного стану, бо вони не вірять владі, «яка продовжує вести торгівлю із країною-агресором, яка здирає із людей останнє через «драконівські» тарифи».

«У виступі президента ключовою мала бути фраза про те, що з моменту ведення воєнного стану ми припиняємо бізнес з агресором. Але Порошенко цього не зробив. Як і не сказав про те, що тарифи для людей в умовах воєнного стану не будуть підвищуватись. Адже вигідно, з одного боку, розповідати про воєнний стан, а з іншого – далі торгувати», – зауважив Іван Крулько.

Хоча питання «воєнного стану» є непростим, але воно могло бути консолідуючим для парламенту, додав політик.

«Президент мав перед засіданням РНБО негайно скликати засідання голів фракцій і, порадившись із ними, винести спільний узгоджений документ, за який проголосувало би більше 300 парламентарів. Але президент цього не зробив. Більше того, він відмовився зустрітись із лідерами фракцій у парламенті», – обурився народний депутат.

Іван Крулько переконаний: влада повинна перестати розколювати суспільство і політиків за різними ознаками у час війни, бо Україна цього може не витримати.

«Наразі ж маємо негайно звертатись до міжнародних союзників України за допомогою, щоб посилити обороноздатність армії сучасними зразками озброєння в авіації, військово-морських силах і протиракетній обороні. Завдання влади – домовитись, щоб США надали нам реальну військову допомогу у протидії Російській Федерації», – резюмував представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова