Іван Крулько: Лише професійна влада здатна приймати мудрі управлінські рішення, які закладають міцну економічну основу на довгі роки

Серед таких, зокрема, було рішення уряду Юлії Тимошенко, що підняв вивізне мито на насіння соняшнику і створив сприятливі умови для побудови заводів із переробки соняшника та експорту готової продукції, розуміючи, що переробка – це додана вартість і нові робочі місця.

Сьогодні Україна номер один у світі з експорту соняшникової олії (її частка на світовому ринку 54,9%!). У цьому маркетинговому році продано за кордон рекордних 6,68 млн тонн олії, що дало 4,9 млн доларів (!) валютної виручки.

Україна б і досі торгувала насінням соняшника і була його постачальником на європейські заводи, якби не це рішення. Натомість сьогодні ми лідери на олійному ринку!

«Батьківщина» і Юлія Тимошенко стояли і стоїмо на позиції, що за кордон треба продавати не сировину, а перероблену продукцію! Має бути «розумний» протекціонізм, кооперація і промоція вітчизняного! Тоді люди завжди будуть із роботою і їм не треба буде шукати роботу за кордоном, зросте виручка від експорту продукції і ВВП, житиме бізнес – житимуть громади – житиме Україна!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 10 вересня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова