Іван Крулько: Країні потрібен розумний карантин і працююча економіка

Ситуація, коли люди опиняться без засобів для існування набагато страшніша, ніж епідемія коронавірусу. Тому влада мусить подбати про належне забезпечення громадян в умовах поширення хвороби.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу NewsOne.

«Подивіться, що думають люди, які телефонують у студію: 20% бояться коронавірусу, а 80% – економічної кризи. Людей лякає те, що вони скоро залишаться без засобів для існування і не зможуть прогодувати свої сім’ї, бо, сидячи вдома, їм треба щось їсти, купувати ліки, оплачувати комунальні послуги і якось виживати. Мало хто з українців може дозволити собі не працювати місяць чи два», – зауважив парламентар.

Іван Крулько переконаний – сьогодні потрібен розумний карантин й стратегія того, як країна буде жити до кінця року, яким чином відбуватиметься наповнення бюджету.

«Парламент провалив голосування законопроєкту щодо внесення змін до бюджету, бо в ньому обрізали все і вся, не даючи країні можливості розвиватись. Там не було жодного інфраструктурного проєкту і жодної можливості для росту економіки. Не знаю, що новий міністр фінансів встигне зробити за тиждень, але бюджет має давати розуміння, як відбуватиметься його наповнення та як країна до кінця року буде виживати», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова