Іван Крулько: Конституцію треба знати й поважати, а не паплюжити

28 червня 1996 року – без сумніву визначний День в історії України!

У цей День 24 роки тому була прийнята Конституція України, на 5-й рік після проголошення незалежності України! На узгодження всіх позицій Конституції знадобилось 23 години (!) – з 27 по 28 червня 1996 року, насправді ж набагато довше..!

Україна була останньою з-поміж пострадянських країн, яка прийняла свою Конституцію. До 1996 року вона продовжувала жити за старою, радянською конституцією, хоч і була визнана світовим співтовариством суверенною державою.

15 проєктів конституції, які пропонувались з 1990 по 1996 роки, були провалені. Бо хтось дуже не хотів, щоб Україна відбулась!

Патріоти України, борці за незалежну Україну до останнього стояли на сторожі українських інтересів, державної української мови та символіки. Тоді як комуністи виступали за дві державні мови та за збереження радянської символіки.

Ще раз усіх українців зі святом! Шануймо те, що маємо і те, що так важко здобувалось! Згадаймо тих, хто творив Конституцію! А також не забувайте час від часу перечитувати Конституцію і нагадувати про неї владі!

Конституцію треба знати і поважати, а не паплюжити!

Бо, чесно кажучи, стає сумно, зважаючи на ту кількість антиконституційних законів, прийнятих за цієї влади, і зважаючи на дані останніх соцдосліджень про те, Конституцію читали і добре знають лише 15% громадян!

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 28 червня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова