Іван Крулько: Команда «Батьківщини» твердо стоїть на тому, що освітяни мають отримувати гідну зарплату у будь-які часи

Щиро вітаю всіх вчителів та освітян із Вашим ДНЕМ!

Ви – супергерої! Переконався у цьому вчергове, як і інші батьки школярів, під час карантину.

Дякую Вам, що попри чималі нинішні труднощі, Ви й далі з любов’ю та відповідальністю підходите до виховання дітей, що знаходите особливий підхід до кожного учня, що, крім свого предмету, вчите діток доброму і світлому  досягати успіху, дотримуватись слова, бути відповідальними і гідними громадянами України.

Бажаю Вам завжди бути супергероями і елітою країни! Щоб Вас шанували не лише у свята, а щодня!

Команда «Батьківщини» твердо стоїть на тому, що освітяни мають отримувати гідну зарплату у будь-які часи, бо в їхніх руках – майбутнє нашої країни! Бо неможливо будувати нове інноваційне інтелектуальне суспільство без вчителя. Адже не буває успішних держав, в яких вчитель потерпає від бідності та беззахисності…Нагадаю, що у час світової економічної кризи прем’єр-міністр Юлія Тимошенко піднімала, а не «заморожувала» зарплати вчителям, як це відбувається зараз! Бо було знання, розуміння і стратегія..!

Бажаю Вам гідно пройти всі труднощі! «Батьківщина» із Вами! Ми боремось за справедливість і за Ваші права! Перемога обов’язково буде за нами! Бо вчитися треба ДО, а не ПІСЛЯ приходу до влади!

Міцного Вам здоров’я, сил і витримки, надійного плеча і гарного настрою, поваги і любові, бадьорості і натхнення, сімейного добробуту і гідних учнів!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 4 жовтня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова