Іван Крулько: Коли і чому можуть повернути депутатську недоторканність

Про скасування депутатської недоторканості.

  1. Питання депутатської недоторканності вирішило українське суспільство. У суспільстві «виробилась» абсолютна нетерпимість до імунітету такого, як недоторканність, будь-якого чиновника: депутатів, суддів, президента. І утвердилась думка, що всі мають бути рівними перед законом. Причина тому – політики, які не змогли створити нормальні умови для життя людей та розвитку економіки.
  2. Недоторканність знята, подивимось, як усе працюватиме. І згодом побачимо, куди рухається країна – до диктатури, чи до демократії. Бо в принципі влада може використати зняття недоторканості для тиску на депутатів, щоб зробити їх лояльним.
  3. Щоб бути ефективним депутатом не обов’язково володіти недоторканністю. Але треба мати певні можливості, щоб захистити людину.
  4. Скасування депутатської недоторканності відбулось із порушенням процедур. І я припускаю, що у деяких депутатів буде бажання через Конституційний суд її повернути. Допускаю, що через 1,5 роки, коли зміниться кон’юнктура у суспільстві, КСУ може прийняти інше рішення за принципом, як це було за Януковича.

 Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 9 вересня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова