Іван Крулько: Доки в Україні є корупція, американські інвестори не заходитимуть

Подолання корупції буде найкращим запрошенням американських інвесторів до української економіки.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne, коментуючи заяву президента США щодо справи Байдена та корупції в Україні під час зустрічі із Президентом України.

«США, безумовно, можуть впливати на те, щоб до України приходили інвестори, щоб покращувався наш рейтинг як країни, з якою можна працювати, що в результаті покращуватиме життя українців. Але для цього  українська  правоохоронна система та уряд мають виконати свою «домашню роботу». Доки ж корупція буде проблемою номер один в Україні, ніхто з американських інвесторів в українську економіку не прийде», – переконаний він.

Під час зустрічі, зауважив Іван Крулько, лідери також порушили питання участі США у нормандському форматі, про що неодноразово заявляла «Батьківщина». І це є дуже важливо, додав він.

«Ця зустріч надзвичайно важлива. І я сподіваюсь що, за її результатами, ми побачимо практичні кроки  з реалізації нашої стратегії з євроатлантичної інтеграції, з вирішення  безпекових та економічних питань України.  Ми хочемо, щоб наша держава була успішною. І зараз дуже багато залежить, наскільки успішним буде президенство Володимира  Зеленського і рішення його команди з консолідації суспільства, з підняття рівня соціальних стандартів та доходів українців», резюмував заступник Голови партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова