Іван Крулько: Для зниження тарифів та підвищення пенсій, треба ухвалити три законопроєкти «Батьківщини»

Для того щоб підняти пенсії до прожиткового мінімуму, знизити тарифи і наповнити бюджет, «Слузі народу» достатньо надати статусу невідкладних трьом законопроєктам «Батьківщини» авторства Юлії Тимошенко і проголосувати за них за скороченою процедурою.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Протистояння» на телеканалі NewsOne.

«Ми можемо знизити тарифи і підвищити пенсії вже сьогодні, наповнивши бюджет через закриття офшорів. Для цього треба ухвалити три законопроєкт «Батьківщини»: №1175 щодо затвердження прожиткових мінімумів на рівні фактичного розміру», №1177 щодо спрямування природного газу вітчизняного видобутку на потреби населення у повному обсязі, №1179 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії», – зауважив парламентарій.

На думку політика, надавши відповідним документам статусу невідкладних, «ми покажемо суспільству високу ефективність парламенту і об’єднаємо країну, адже реалізуємо прагнення українців на швидкі, ефективні та структурні зміни, що призведуть до підйому економіки та добробуту людей».

Коментуючи питання кількості законопроєктів і «турборежиму» парламенту, Іван Крулько застеріг, що має бути якість і системність у законотворчій роботі.

Підсумовуючи, він наголосив, що «Батьківщина» підтримуватиме корисні для країни законопроєкт, а шкідливі, які загрожуватимуть безпеці, незалежності країни і порушуватимуть права людей, жорстко критикуватиме.

«Закони треба ухвалювати, але вони мають бути професійними і комплексно розв’язувати проблеми людей, стосуватись стратегії розвитку країни. «Батьківщина» очікує, що у новому складі парламенту не буде так, як було у попередньому, коли законопроєкти блокувались лише тому, що їх подала фракція Юлії Тимошенко. Так очікую, що при розгляді законопроєктів ключовим буде не те, ким вони подані, а їх зміст і професійність», – резюмував заступник Голови партії «Батьківщина

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова