Іван Крулько: Для того щоб подолати бідність, влада має припинити обкрадати народ

Те, що за місяць до виборів влада починає презентувати стратегію боротьби з бідністю, виглядає  як маніпуляція і задурювання людей.

Таку думку висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі NewsOne.

За його словами, усі прекрасно знають плани Порошенка і всієї влади, яку він контролює на 100%, – це підняття  тарифів у травні і вересні. І це не сприятиме покращенню життя людей,  зазначив політик.

На його переконання, жодні підвищення та індексації зарплат і навіть субсидії, які хочуть роздати людям, жодним чином не покриють заплановане зростання тарифів.

«На жаль, справжня стратегія Порошенка – зробити населення бідним. Президенту це вигідно, бо бідному населенню перед виборами легко втюхати будь-що, зокрема «Петрову тисячу», за яку масово хочуть скупити голоси. Тоді як середній клас так легко не обведеш», – резюмував заступник Голови партії.

Для того щоб подолати бідність, влада має припинити обкрадати народ, почати боротись із олігархами та тіньовою економікою, а також почати підтримувати малий і середній бізнес, зауважив Іван Крулько.

«Якщо влада вживатиме рішучих кроків, а не плистиме за течією, то досягти рівня зарплат Польщі можна буде не за 50 років, а за 5 років. І це прописано у програмі Новий курс Юлії Тимошенко», – додав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова