Іван Крулько: Для повноцінного відновлення малого і середнього бізнесу та працюючої економіки Україні потрібні дешеві кредити

Дешеві кредити, реструктуризація боргів та повернення у держбюджет грошей із корупційних схем – це ті головні кроки, які потрібно якнайшвидше виконати для відновлення української економіки.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина, народний депутат Іван Крулько в ефірі телеканалу «НАШ».

«На сьогодні видано лише 451 кредит на 276 мільйонів гривень за програмою доступних кредитів 5-7-9%. Це ніщо на всю країну! Кредитування має бути в десятки разів більше!» – наголосив політик.

За словами парламентаря, підприємцям важко повернутись до робочого режиму після карантину ще й через скорочення споживчого попиту, бо в людей немає грошей. Тому, на думку Івана Крулька, зараз потрібно почати стимулювати споживання, як це роблять усі країни.

«Щоб запустити стимулювання споживання в Україні, треба провести перемовини із зовнішніми кредиторами щодо реструктуризації боргів і спрямувати кошти у реальний сектор економіки. А також домогтись, зокрема й через розслідування ТСК, виявлення і ліквідації корупційних схем, на чому колосально «мився» бюджет, і змусити НАК «Нафтогаз» сплатити доходи у держбюджет, які були приховані через різного роду схеми», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова