Іван Крулько: Для підтримки вітчизняної економіки потрібні дієві кроки

Україна зараз у дуже складній економічній ситуації. Відбувається падіння промислового виробництва.

1. На жаль, влада не спромоглася здійснити дієві кроки, аби підтримати бізнес, стимулювати його більше працювати, а відповідно більше платити податків. Натомість ми бачимо, що якщо бізнес можуть притиснути, то притискають на повну.

2. Нещодавно була озвучена заява про підвищення на 40% ціни на газ восени.

Але ціна на газ не може бути вища у 6-7 разів, ніж ціна видобутку газу. Тим більше, коли надра належать народу України. Бо виходить так, що вони належать кільком конкретним родинам, які на цьому заробляють і збагачуються.

«Нафтогаз», який нічого не видобуває, є таким собі транзитером між видобувниками і споживачами, не може дозволити собі мати такі прибутки, зарплати та премії. Це все паразитування на тілі українського бюджету та українського народу.

3. Було б добре перевірити «Нафтогаз», наскільки він сплачує податки у бюджет, але всі ініціативи Юлії Тимошенко та «Батьківщини» СН відкидають, голосуючи «проти» навіть включення цього питання у «порядок денний».

Тоді виникає питання, так на кого «слуги» працюють? У нас що «Нафтогаз» священна корова, яку ніхто не може перевірити? Ми не знаємо куди ділось 70 млрд грн і звідки такі зарплати та премії? Де аудит «Нафтогазу»? І куди списуються кошти, які мали піти на амортизацію у державний бюджет?

Якби ТСК це розслідувало, ми б зобов’язали уряд включити ці кошти у держбюджет як дохід і трішки збалансували ситуацію.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 серпня 2020 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова