Іван Крулько: Для «Батьківщини» питання наявності свого члена у ЦВК є принциповим

Для «Батьківщини» питання наявності свого члена у Центральній виборчій комісії, яка контролюватиме чесність підрахунку на наступних виборах, є принциповим.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в коментарі телеканалу «NewsOne».

За словами народного депутата, під тиском громадськості та міжнародних інституцій президент змушений був внести кандидатуру від «Батьківщини», хоч і не планував цього на початку.

«Такого не допускав навіть Янукович. Не може бути, щоб політична сила, яка має найвищий рейтинг довіри у суспільстві, і лідер якої також має найвищі рейтинги, не мала свого представника у ЦВК, яка має контролювати чесність підрахунку», – наголосив він.

Водночас заступник Голови партії зауважив, що на 13 вакантних посад внесено 14 кандидатур.

«Це свідчить про те, що якась одна кандидатура буде зайва. Тому «Батьківщина» і надалі буде моніторити  ситуацію по ЦВК, щоб не вийшло так, що президент вмиє руки і скаже «от бачите, це ж Верховна Рада ухвалила рішення». Але ж рішення прийматимуться фракціями, зокрема  фракцією Блок Петра Порошенка. Після того, як президент не вніс нашу кандидатуру в подання, хоч ми вчасно подали свої заявки, від нього можна чекати чого завгодно», – підсумував Іван Крулько.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова