Іван Крулько: Демарш і залякування від БПП не пройшли

«Батьківщина»  вважає, що президенту треба припинити маніпулювати з кількістю кандидатур на членів ЦВК і внести у парламент рівно стільки, скільки є вакантних місць – 13.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «NewsOne».

Парламентарій нагадав, що згідно з Резолюцією ПАРЄ, кожна фракція має бути представлена у складі ЦВК принаймні одним представником. «Батьківщина» подавала свого кандидата, але Порошенко спочатку не включив його у своє подання,а потім подав 14 кандидатур замість 13, щоб когось із опозиції викинути  «за борт».

«Президент, який має 5 чи 6 місце в електоральному рейтингу, хотів мати у ЦВК 10 своїх людей, щоб контролювати хід виборів і фальшувати їх. Але 2/3 складу ЦВК під Порошенком – це  абсолютний перебір. І тому Рада не пішла на такий сценарій», – пояснив заступник Голови партії.

Натомість БПП влаштували демарш: усі представники фракції вийшли із зали.

«Таким чином вони хотіли залякати парламент і показати, що без них  він не зможе ухвалити  жодного рішення. І в разі неголосування  можна  запустити процедуру дострокових виборів. Але парламент показав потенціал і без БПП – дав 240 голосів за законопроект про «Голос України», – пояснив народний депутат.

Іван Крулько переконаний, що Порошенко хоче  залишитись при владі, але вже зараз за всіма соцопитуваннями він посідає 5-6 місце на президентських виборах, тоді як Юлія Тимошенко – перше.

«Президент розуміє, що забезпечити йому перемогу може або ЦВК з його людей, або старий склад ЦВК на чолі з Охендовським, який брав гроші з «чорної каси Януковича». Порошенко, до речі, нагородив Охендовського орденом, щоб забезпечити парламентські і місцеві вибори», -резюмував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова