Іван Крулько: Декомунізацію ми підтримуємо, але про тарифи не забуваємо

Процес декомунізації треба завершувати, бо це обов’язок і борг перед Україною та українським народом.

На цьому наголосив Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина» під час виступу в парламенті.

За словами народного депутата, ухвалення рішення щодо направлення до Конституційного суду двох постанов ВРУ, відповідно до яких ми плануємо внести зміни до Конституції стосовно перейменування двох областей, є абсолютно логічним.

На думку політика, треба проводити активнішу роз’яснювальну роботу і радитись із людьми, щоб вони сприйняли рішення парламенту.

«Але ми повинні завершити процес декомунізації і очистити назви та символи українських міст, областей і селищ від комуністів-катів.Вони знищували українців, які були в радянському режимі тими, які придумували Голодомори і реалізовували їх на практиці, за якими є рішення судів, зокрема українського, які працювали на те, щоб Україна ніколи не відновила свою незалежність», – резюмував Іван Крулько.

Водночас він наголосив, що ще одним обов’язком парламенту є ухвалення законів, які б полегшили життя мільйонам українців, які живуть нині.

«Декомунізація – це важливо, але й зараз людям треба якось жити і платити платіжки за нереальними тарифами. Тому парламент має не відкладати з тижня на тиждень постанову, під якою підписалось 6 парламентських фракцій і груп, а проголосувати за зниження тарифів та мораторій на підвищення цін на газ», – підсумував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова