Іван Крулько: Будь-які політичні процеси на Донбасі можливі лише після виконання безпекових умов

З тривогою очікуємо нормандського саміту.

По-перше, чудово розуміємо, що під час саміту не буде ситуації, коли є Путін, а проти нього буде коаліція з країн ЄС та України, зважаючи на останні заяви Макрона про необхідність повертати Путіна в орбіту взаємовідносин з Євросоюзом, знімати санкції з країни-агресора, тощо.

По-друге, усвідомлюємо небезпеки, які можуть виникнути за продовження закону про особливий статус Донбасу, який ухвалювався попереднім парламентом і проти якого виступала «Батьківщина». Він передбачає особливості самоврядування для окремих районів Донецької і Луганської області і містить дуже небезпечні норми. Такі як народна міліція, прокуратура і суди. Що може бути ще гірше, не можу уявити собі навіть у страшному сні.

Саме через це «Батьківщина» разом із «Європейською солідарністю» і «Голосом» підписала спільне звернення до президента про «червоні лінії» перед нормандським самітом.

Ми наполягаємо, що будь-які політичні процеси на Донбасі можливі лише після виконання безпекових умов – взяття контролю над кордоном з РФ і виведення російських військ із нашої території. Бо, якщо передуватиме політичний процес, це означатиме, що в країні буде повністю контрольований Путіним і Кремлем депутатський корпус на місцях і в центрі. А представники окупаційного режиму будуть легалізовані в Україні.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 6 грудня 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова