Іван Крулько: Боячись конкуренції з Юлією Тимошенко, влада хоче відтермінувати вибори

Боячись конкуренції з Юлією Тимошенко, влада розробляє проект подання до Конституційного суду з метою перенести дату проведення виборів Президента України з останньої неділі березня 2019 року на червень.

Такою інформацією поділився заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK, коментуючи заяву Генпрокурора про те, що Порошенко точно піде на вибори і пропонуватиме продовження його місії – виконувати головні функції глави держави.

«Їм треба, щоб Конституційний суд дав тлумачення 103 статті Конституції України, і вибори  замість останньої неділі березня наступного року, що прямо прописано в Основному законі, проводились десь там у червні, коли менше людей, коли почнеться період відпусток, коли легше задіяти адмінресурс і фальсифікації», – зазначив він.

Іван Крулько також нагадав, що опитування групи «Рейтинг», Gfk та інших соціологічних груп засвідчили: у президентських рейтингах із великим відривом лідирує Юлія Тимошенко як політик, якому найбільше довіряє суспільство. За нею ідуть всі інші кандидати, зокрема і чинний президент, який станом на сьогодні посідає 5 або 6 місце і навіть не потрапляє у другий тур, додав парламентарій.

«Тому я цілком погоджуюсь із Генпрокурором: Петро Порошенко будь-якою ціною намагатиметься зберегти себе при владі. І тут є два варіанти: піти на вибори у конституційний спосіб і спробувати отримати там довіру людей, або не проводити вибори взагалі», – підсумував заступник Голови партії «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова