Іван Крулько: «Батьківщина» знову перша, попри шалений адмінресурс

«Батьківщина» здобула абсолютно перше місце на місцевих виборах в 40 ОТГ, які відбулись 29 квітня, із результатом 35,4% підтримки.

Партії влади вдалось витиснути 27,1% і то лише завдяки брудним методам: шаленому адміністративному тиску, політичним репресіям і підкупу.

Показово, що з 17 областей, де проводились вибори, «Батьківщина» перемогла в 11. У тому числі у областях із потужним адміністративним ресурсом. Зокрема, у Вінницькій області «Батьківщина» набрала 43%, у Запорізькій – 40%, Одеській – 46%. Тоді як найближчий конкурент – президентська БПП «Солідарність» вирвалась уперед лише у трьох областях.

Це була шоста хвиля виборів в ОТГ за 2016-2017 роки, де перемогла «Батьківщина».

Ці вибори чітко показали, що підтримка провладних партій жорстко базується на адміністративному ресурсі і тиску на виборців. А підтримка «Батьківщина» – виключно на сміливості кандидатів та виборців йти на вибори і перемагати, ламати клановість і стару корупційну систему, змінювати Україну, попри залякування та звільнення.

Варто зазначити, що ці вибори – одні з останніх перед президентськими та парламентськими у 2019 році, і є найкращою соціологією, показником симпатії людей та того, як усе виглядає насправді.

Тим більше, що ці 40 ОТГ, де відбулись вибори 29 квітня, були обрані владою із 150-200 ОТГ, де мали б відбутись вибори. На них хотіли зробити «Батьківщина» лузером, а БПП переможцем. Але це не вдалось завдяки українцям, які не «продаються» за посади та гроші. Перемога «Батьківщина» – це перемога українців.

 

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», УП. Блоги, 30 квітня 2018-го.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова