Іван Крулько: «Батьківщина» виступає за реальну боротьбу з олігархами, а не за декларативні закони

«Батьківщина», лідера якої Юлію Тимошенко олігархи двічі саджали у в’язницю, достеменно знає, що означає справжня боротьба з олігархами.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на «Інтері».

Парламентарій пояснив, що «Батьківщина» критикує закон про деолігархізацію Зеленського, бо він порожній, жодним чином не карає олігархів і не сприяє позбавленню їх впливу в країні. Він потрібен як піар на фоні зростання цін і тарифів.

«Олігархи ж і далі матимуть вплив. Бо й зараз вони напряму не фінансують партії та не беруть участі у великій приватизації. Все, що мали вкрасти – вкрали у лихих 90-их», – сказав Іван Крулько.

Він зауважив, що законопроєкт «Батьківщини», на відміну від проєкту влади, – про справжню боротьбу.

«У ньому йдеться про посилення антимонопольного законодавства, щоб через його механізм, з одного боку, позбавляти олігархів монопольного впливу на ті чи інші сфери економіки, а з іншого – щоб олігархи несли справжню відповідальність, якщо впливають на політику та своїми діями призводять до того, щоб Кабмін, депутати і навіть президенти формуються не так, як обирають люди, а кого призначать олігархи», – додав Іван Крулько.

Крім того, народний депутат наголосив, що «Батьківщина» категорично проти того, щоб невластиві функції покладалися на Раду національної безпеки і оборони України.

«РНБО не може бути правоохоронним і судовим органом. Це орган, який має займатись питаннями національної безпеки і оборони», – резюмував заступник Голови партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова