Іван Крулько: «Батьківщина» вимагає від президента ветувати закон про так звану «податкову амністію»

«Батьківщина» вимагає ветування президентом закону про так звану «податкову амністію», бо по своїй суті це не податкова амністія, а додаткове оподаткування кожного українця.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько під час виступу у сесійній залі.

За словами парламентарія, «слуги народу» протягли закон про так звану «податкову амністію», яка не стосується чиновників, міністрів чи представників Офісу президента, а зачіпає кожного українця.

«Тепер кожну гривню, яку люди заробили в «лихі» 90-ті, треба буде задекларувати – і сплатити 5%. Мільйони українських родин, які в 90-ті змушені були їздити до Польщі, Румунії, Словаччини, колишньої Югославії на заробітки, щоб прогодувати власні родини, змушені будуть добровільно декларувати все зароблена, або їх чекає адміністративна і кримінальна відповідальність», – пояснив Іван Крулько.

Він повідомив, що 400 тисяч гривень – це планка, після якої починається декларування.

«Що таке 400 тисяч гривень? Це навіть не 1-кімнатна квартира у райцентрі України. Тобто, якщо в 90-ті заробили «копійку», купили квартиру, а зараз вирішили її продати, і вона коштує понад 400 тисяч гривень – будь ласка, задекларуйте або йдіть у в’язницю і несіть за це кримінальну відповідальність. Ось що запропонувала монобільшість», – уточнив парламентарій.

«Цей закон по своїй суті не податкова амністія і не нульова декларація, що мало би бути насправді. Під гарною вивіскою «податкова амністія» – додаткове оподаткування на 5% кожної української родини. Це грабіж українців за цими «захмарними» тарифами і цінами на продукти харчування, які ростуть, за обдираловкою, що відбудеться після введення ринку землі», – резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова