Іван Крулько: «Батьківщина» вимагає негайно розглянути законопроєкти, які вирішують питання тарифів, пенсій і протидії COVID-19

Фракція «Батьківщина» вимагає негайно розглянути законопроєкти, які розв’язують питання тарифів, пенсій, боротьби із COVID-19 та забезпечення лікарень усім необхідним, а не затягувати пленарну роботу у Верховній Раді через піар та дерибан посад в уряді.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько під час виступу у сесійній залі.

За словами парламентарія, монобільшість організувала годинне обговорення питання про надання стипендій талановитим науковцям, бо не може домовитись між собою, хто яку посаду буде обіймати.

«Хочете про науку? Подивіться на бюджет, який ви вчора ухвалювали у першому читанні! Скільки ви там виділили на науку? Нуль! Ось справжня турбота про науку! Про науку треба не говорити, науці треба виділяти реальні кошти у бюджеті! І не пудріть людям мізки, бо люди вже давно розібрались, хто реально бореться за людей, а хто фейково, заради піару», – обурився Іван Крулько.

«У час, коли Україна лідирує у Європі за темпами захворювання на коронавірус, коли лікарні переповнені, й люди помирають від ковіду, де законопроєкти про боротьбу з епідемією? Чому ми це не розглядаємо? Чому не розглядається законопроєкт Юлії Тимошенко про зниження тарифів для людей? Подивіться на сесійну залу: депутатів від «слуг народу» практично немає, голосів на підтримку законопроєктів – теж. Ми пропонуємо негайно припинити цю дискусію і розглянути законопроєкти, які стосуються тарифів, мінімальних пенсій, боротьби із ковідом і забезпечення медиків усім необхідним – це буде справжня турбота про людей», – продовжив він.

Народний депутат також нагадав, як без обговорення і за скороченою процедурою ухвалювались закони про розпродаж землі, антиолігархічний закон, і висловив побоювання, що те ж саме може статись і під час розгляду законопроєкту № 5600, який тотально вбиває бізнес.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова