Іван Крулько: «Батьківщина» серйозно готується до виборів в ОТГ

24 грудня 2017 року відбудуться вибори у 51 об’єднаній територіальній громаді.

«Батьківщина» дуже серйозно ставиться до цих виборів, як і до попередніх місцевих виборів, бо вважає їх одними із ключових в Україні.

Саме на них обираються депутати, які найближчі до людини, до громади і від яких значною мірою залежатиме добробут людей та успіх громад після децентралізації.

Чотири хвилі виборів в ОТГ показали, що люди по всій Україні довіряють «Батьківщині» і її представникам.

Попри адмінресурс, підкупи та нові технології від влади, у тому числі з позбавленням громадянства, «Батьківщина» послідовно та впевнено займає перше місце на цих виборах.

На думку «Батьківщини», щоб реформа з децентралізації була успішною, треба дати об’єднаним громадам ресурси, які вони заробили, а не перекладати на них фінансовий тягар, забираючи похапцем державне фінансування на культуру, освіту і медицину, як це робиться зараз.

Лише тоді об’єднані громади швидко зможуть показати успіх у своїй роботі, розбудовувати свої міста, села і селища, відновленні інфраструктури, створені комфортних умов для мешканців громад, робочих місць на місцях, вихованні свідомої і активної громади з високим рівнем життя.

До речі, деякі громади, в яких перемогли «батьківщинівці», уже сьогодні показують унікальні результати і займають перші місця по успішності громад по всій Україні.

Зокрема, В’ячеслав Католик, який головує у Зимненській ОТГ Волині, зумів за рік збільшити бюджет громади у 20 разів завдяки своїй активній позиції, залученню грантів з ЄС та роботі із бізнесом.

Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 10 грудня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова