Іван Крулько: «Батьківщина» робитиме все, щоб підтримати медицину та медичних працівників

Хочу подякувати лікарям, які у цей у важкий час за свої мізерні зарплати знаходяться на передовій, щоб лікувати хворих.

Те, що у нас не було санлікаря і закривались лікарні і ФАПи на селі – це плід діяльності пані Супрун, яка розпочала так звану медичну реформу. На жаль, швидко відновити всю інфраструктуру сьогодні практично неможливо.

Сьогодні маємо катастрофічне недофінансування медицини, у тому числі й на наступний рік. Але треба говорити й про те, що сьогодні МОЗ не використав 24 млрд грн (!), виділені йому по плану. Можливо це питання закупівель і тендерів, але якщо кошти були зарезервовані на систему охорони здоров’я, їх треба оперативно використовувати. Бо за кожним незакупленим обладнанням, апаратом, препаратом стоять конкретні людські життя.

Прочитав інтерв’ю директора Львівського центру здоров’я легенів і він говорить про те, що програма «гроші йдуть за пацієнтом» – це міф. Пацієнта на цей момент можна забезпечити всім необхідним лише на 20%, 80% ліків пацієнт має купити сам.

«Батьківщина» робитиме все, щоб підтримати медицину і наших медиків, які, на жаль, сьогодні масово звільняються через мізерні зарплати, що не дають їм гідно прожити місяць і утримувати родини.

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook, 26 вересня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова