Іван Крулько: «Батьківщина» повернула довіру людей

Фракція «Батьківщина» повернула до себе довіру людей.

Про це в інтерв’ю «Волинському Агентству Розслідувань» розповів народний депутат від фракції Іван Крулько.

«Батьківщина» повернула довіру людей. До того ж до нас прийшли нові виборці, які ніколи до цього за нашу партію не голосували. Велика частина з них – молодь. Ставка, яку ми зробили під час парламентської кампанії на молодь, виявилася правильною», – запевнив народний депутат.

Як повідомив Крулько, у рамках робочого візиту до Волині  він зустрічався із людьми і зауважив той факт, що у відсотках кількість молодих людей в «Батьківщині», зокрема по Луцьку, понад 40%.

«Те саме стосується і області. Партія надає можливість молоді себе проявити. Тому чудове гасло, яке зародилося на Волині та поширилося по Україні – «Дорогу молодим!» – є дуже влучним і вчасним. Ми маємо привести «нову кров» у органи місцевого самоврядування – людей, які мають волю та енергію, які не причетні до корупції», – сказав він.

Окрім того, на думку депутата, молодість не стане на заваді якості роботі, адже «досвід – річ наживна».

«Проблема не в досвіді, а в наявності бажання. Якщо воно є, то досвід дуже швидко набувається. Аби не голосувати за «дерибанські» рішення в органах місцевого самоврядування (земельні, розподіл майна), не потрібно мати великий вік. Треба мати волю і певні людські якості», – пояснив Крулько.

Він також зазначив, що серед молодих кандидатів від «Батьківщини» є багато професіоналів: «Це чудові люди, які мають юридичну, економічну освіту. Тобто якраз ті, хто потрібен для роботи в органах місцевого самоврядування. Вони отримали освіту в наш час, у них зовсім інше бачення розвитку країни. Із ними місцеві ради зможуть отримати «нове дихання».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова