Іван Крулько: «Батьківщина» підтримує повернення електронного декларування чиновників

«Батьківщина» підтримує законопроєкт із відновлення електронного декларування та кримінальної відповідальності за неподання електронної декларації або декларування недостовірних даних.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько під час спілкування із журналістами у Верховній раді.

Парламентар нагадав, що «Батьківщина» системно підтримувала електронне декларування, бо вважає, що прозорість влади – це дуже хороша вакцина від корупції.

«Чиновники мають показувати своїм виборцям і народу, за податки якого утримуються, як вони живуть, які у них статки і видатки. І кожен має розуміти, що за порушення закону має бути кримінальна відповідальність. Це абсолютно логічно, і це – європейська практика», – зазначив Іван Крулько.

Народний депутат зауважив, що «Батьківщина» підтримуватиме повернення електронного декларування.

«Коли нас починають «розводити», що частина залу хоче винятково одне, а частина залу – інше, то такі ігри робляться тільки для того, щоб не пройшов ніякий закон і електронного декларування не було. Бо план дуже простий – дотягнути до кінця року. Якщо до 1 січня 2021 року ми не ухвалимо ніякого закону, то у квітні чи в березні декларації подавати за минулий рік не треба. Якщо це таємний план влади, то ми проти нього і будемо голосувати за той проєкт, який повертає електронне декларування та вводить кримінальну відповідальність за неподання декларації або умисну подачу неправомірних відомостей у цій декларації», – резюмував Іван Крулько.

Зауважимо, що парламент 289 голосами «за» підтримав законопроєкт 4460-д щодо відновлення відповідальності за неправдиву інформацію в деклараціях.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова