Іван Крулько: «Батьківщина» не підтримуватиме підвищення ціни на газ

«Батьківщина» не підтримуватиме підвищення ціни на газ.

Бо вже зараз ціна на газ завищена, за нашими підрахунками, утричі.

У фінплані «Нафтогазу» на цей рік передбачена можливість зростання ціни на газ на 62%. Це колосальна сума. І якщо це буде реалізовано нинішньою владою, то з одного боку, це буде спрямовано на те, щоб забрати останнє з кишень українських громадян. А з іншого боку, щоб через мережу субсидування продовжувати схему з рокрадання бюджетних коштів.

«Батьківщина» не лише не погоджується з такою політикою, а й вимагає, щоб судове засідання по позову Юлія Тимошенко продовжилося і було винесене правосудне рішення.

На жаль, наразі суд оголосив перерву. Чому? Бо Кабмін через «Нафтогаз» попросили зробити експертизу ціни на газ. Хоча ми чудово розуміємо, що така експертиза мала була б бути перед тим, як Кабмін встановлював ціну на газ для населення, на що, до речі, не мав жодних повноважень.

Нагадаю, що наш позов до суду стосується навіть не того, яка має бути ціна на газ, а того, що Кабмін не мав повноважень її встановлювати.

І до речі, розгляд справи у Київському окружному адмінсуді доводить, що ніякої судової реформи в Україні не відбулося. Адже суди не виносять правосудні рішення, а максимум, що можуть зробити – це піти на перерву чи оголосити якусь експертизу, щоб узагалі усунутись від винесення рішення.

На жаль, сьогодні добитися справедливості в Україні стає дедалі важче.

 Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 11 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова