Іван Крулько: Батьківщина не може підтримати бюджет, який не покращує життя людей

Фракція «Батьківщина» не буде підтримувати проєкт бюджету на 2022 рік  у першому читанні у тому вигляді, що  він має зараз. 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько, під час брифінгу у Верховній раді.

За словами парламентаря, монобільшість не підтримала поправки «Батьківщини», які спрямовані на підвищення соціальних стандартів і покращення життя людей.

«Не врахована жодна поправка щодо підвищення соціальних стандартів, прожиткового мінімуму, що прямо впливає на розмір пенсії, компенсації тарифів для місцевих бюджетів у ситуації енергокризи, збільшення субсидій тощо. Хоча ми вказали, за рахунок чого можна збільшити доходи бюджету на 161 млрд грн для підвищення соцстандартів», – зауважив Іван Крулько.

Парламентар наголосив, що для «Батьківщини» визначальним було проведення реальної індексації грошових доходів населення.

«Ці виплати мали фінансово забезпечуватись із бюджету при перевищенні на 1 % індексу інфляції. Але жодної індексації грошових доходів населення у бюджеті не відбувається», – уточнив він.

Крім того, «Батьківщина» вимагала збільшення медичної субвенції та виділення достатньої кількості коштів для подолання ковіду, зважаючи на нинішню динаміку захворюваності, потребу підготовки лікарень до можливого локдауну.

«Наразі передбачено лише  2,6 млрд грн, це на вакцинації. А що робити з підготовкою лікарень до локдауну?», – обурився парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова