Іван Крулько: 31 березня нам треба зробити реальну відставку президенту

У той час, коли Україна стала найбіднішою країною Європи, президент та його оточення збільшують свої статки завдяки корупції на крові.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час «Українського формату» на телеканалі «NewsOne».

За його словами, лідер країни першочергово має дбати про добробут громадян, а не про власне збагачення.

«На жаль, сьогодні влада довела країну до того, що люди в Україні не живуть, а виживають. Люди не можуть заплатити за газ через його непідйомну ціну. Пенсіонерам не вистачає коштів навіть на харчі», – сказав політик.

Він обурився тим, що всі ці негаразди влада списує на війну.

«За ці 5 років президент Порошенко і його оточення у рази збільшили свої статки.  До того ще й організовують та очолюють корупційні схеми для заробляння на війні. Це ненормально і це не можна терпіти!» – наголосив Іван Крулько.

Заступник голови партії «Батьківщина» переконаний, що якби журналістське розслідування щодо розкрадання президентом коштів з оборонки у воюючій країні та закупівлю запчастин у країни-агресора було оприлюднене в іншій європейській державі,  президент пішов би у відставку.

Саме тому сьогодні вкрай необхідно підтримати ініціативу Юлії Тимошенко про імпічмент і зробити реальну відставку президента 31 березня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова