Іван Кириленко: Потрібно невідкладно захистити вразливі категорії дітей

Депутати фракції «Батьківщина» підтримали проєкт постанови № 3414 щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення належного соціального захисту дітей, вихованців інтернатних закладів, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Головна причина цієї ініціативи – пандемія, карантин та повернення додому 40 тисяч беззахисних, вразливих, в тому числі й немічних, наших неповнолітніх громадян. Безумовно, потрібно невідкладно забезпечити належний соціальний супровід цих дітей, забезпечити працівників сфери соціального захисту, що супроводжують цих дітей, засобами захисту, суттєво підвищити рівень державної підтримки цієї категорії та низку інших важливих заходів», – на цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Кириленко під час виступу в парламенті.

Народний депутат зазначив, що сьогодні потрібно звернути увагу й на деякі норми освітньої реформи, якими передбачається перепрофілювання закладів для соціально незахищених категорій дітей.

«Батьківщина» пропонує подивитися на цю проблему глибше. На повну йде реформа освітньої сфери, низка її напрямків відповідає вимогам євроінтеграції, і ми це підтримуємо. Але окремі позиції реформи, в тому числі й перепрофілювання закладів, де виховуються, лікуються, навчаються та живуть соціально незахищені діти, вимагає зовсім інших, перш за все, гуманістичних підходів. Це передбачено у відповідному законопроєкті, який ініціює «Батьківщина», і який ми вимагаємо негайно ставити у порядок денний і підтримати розвиток цієї ініціативи», – зазначив Іван Кириленко.

Нагадаємо, депутати партії «Батьківщина» зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №3430, яким передбачається усунення дискримінаційних норм з освітньої сфери.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова