Іван Кириленко: Депутатам рф, які голосували за розв’язання війни, не місце в ПАЧЕС

Неприпустимо надавати повноваження в Парламентській Асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС) російським депутатам, які є співучасниками розв’язання кривавої війни в Україні.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко під час виступу на саміті ПАЧЕС в Анкарі.

Так, напередодні голосування за повноваження депутатів рф в організації, він зокрема зауважив, що росія грубо порушила основи ПАЧЕС щодо дружби, взаєморозуміння, добросусідства, співробітництва, взаємоповаги.

«Країна-член ПАЧЕС – росія грубо порушила ці основи нашої організації, розв’язавши криваву бійню в Чорноморському регіоні, напавши на суверенну, незалежну Україну», – наголосив Іван Криленко.

Він також підкреслив, що весь світ дав жорстку, принципову оцінку агресору  – 141 країна, члени ООН та Генеральної Асамблеї рішуче засудили РФ, багато країн підтримали конкретні санкції, те саме вже давно зробив Європарламент, ПАРЄ та низка інших міжнародних авторитетних організацій, які виключили росію зі своїх рядів, або призупинили надовго її участь.

«А тому сьогодні в жодному разі не можна голосувати за продовження повноважень в ПАЧЕС депутатів РФ, бо вони одноголосно підтримали в Думі рішення про розв’язання цієї страшної війни, яка принесла на нашу землю звірства рашизму, горе, численні жертви, включаючи ні в чому не винних жінок, дітей, стариків. Знищується в значних масштабах наша економіка, інфраструктура і по суті весь життєвий простір. Не голосуйте за них колеги! Їх не можна сюди допускати взагалі!» – закликав Іван Кириленко.

За підсумками голосування, усім дев’ятьом членам російської делегації  відмовили у членстві в ПАЧЕС.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова