Іван Кириленко: «Батьківщина» йде на місцеві вибори, щоб захистити інтереси селян

«Батьківщина» йде на місцеві вибори, щоб захистити інтереси громад і кожного селянина.

На цьому наголосив перший заступник Голови партії, народний депутат України Іван Кириленко, перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині.

«Батьківщина» бере участь у місцевих виборах в ОТГ з єдиною метою – не дати знищити українське село, не дати знищити сільгоспвиробника, який яке є базою економіки держави», – сказав він.

Парламентарій висловив упевненість, що політична сила Юлії Тимошенко переможе на місцевих виборах 24 грудня, як це сталося на попередніх виборах у ОТГ, 29 жовтня.

Іван Кириленко також зауважив, що саме завдяки «Батьківщині» освітяни отримуватимуть гідну заробітну плату.

«Представники партії на чолі з Юлією Тимошенко також борються за те, щоб жодна школа в селі, селищі чи райцентрі не була закрита. Діти повинні мати доступ до якісної освіти незалежно від того, де вони живуть – у місті чи в селі», – зазначив перший заступник Голови партії ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, за даними ЦВК, на виборах в ОТГ 29 жовтня (з довиборами 19 листопада) «Батьківщина» отримала 28% голосів виборців (від кількості депутатів, обраних від політичних партій).

Якщо просумувати дані ЦВК щодо результатів усіх виборів, які впродовж 2016 і 2017 років відбулися в новостворених об’єднаних територіальних громадах, «Батьківщина» має перше місце і набагато випереджає найближчого конкурента – БПП «Солідарність».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова