Ірина Верігіна: Видача паспортів РФ – це крок до тихої анексії Донбасу

Видача паспортів Російської Федерації – це перший крок до тихої анексії Донбасу.

Про це в ефірі телеканалу «Наш» заявила член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації Ірина Верігіна.

«Роздача паспортів мешканцям ОРДЛО – це тиск на нову владу, зокрема, на Володимира Зеленського. Путін не просто так прийшов на Донбас і не просто так захопив цю територію. Він намагається повторити ситуацію в Абхазії та Південній Осетії, щоб заморозити конфлікт і створити фактично підконтрольні Росії гарячі точки», – сказала політик.

Верігіна також розповіла, що мешканці окупованих територій поки не поспішають отримувати російські паспорти, бо не розуміють подальшого механізму: «Люди вже починають розуміти, що якщо вони отримають російський паспорт, то не отримають пенсію в Україні. От, отримає чоловік паспорт Росії, а де він буде жити – на території України чи на території РФ?»

Поки, за словами Ірини Верігіної, за паспортами РФ в Ростов їдуть ті, хто воює в армії так званих ЛНР-ДНР, щоб себе у подальшому захистити.

Як наголосила голова Луганської обласної парторганізації, нам потрібно добиватись жорсткішої реакції Заходу, посилювати санкції проти Кремля.

«Чи зможе Україна ефективно протистояти черговому виклику, стане зрозуміло вже після інавгурації нового президента та парламентських виборів», – зауважила представниця «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова