Ірина Верігіна: Ми живемо погано тому, що продаємося

Яка б зневіра сьогодні не панувала серед людей, можу з упевненістю сказати: вибори багато чого вирішують. Все залежить від того, хто і кого обирає.

Справді, українці зараз зневірилися. За даними останніх соціологічних досліджень 18% опитаних кажуть, що не прийдуть на вибори, а 18% – не знають за кого голосувати.

Загалом, це майже 40% населення нашої країни!

Але коли приходять президентські вибори, люди вже на щось сподіваються і йдуть таки голосувати.

Але нам усім потрібно дуже чітко усвідомлювати, за кого голосувати. Чи за нові обличчя? Чи за певні програми? Чи за того кандидата, який здатний змінити країну. І потрібно, щоб це кандидат був не один, а йшов зі свою командою, і щоб українці розуміли, яким буде президент і хто з ним працюватиме.

Так, українці люблять плакатися, що вони погано живуть. Але ж будьмо відвертими: 20 відсотків українців «продається», тобто продає свій голос на виборах.

Не раз зверталася до людей: «Сьогодні ж ви продалися за «Лесю Українку, за «Тараса Шевченка», чи за якусь іншу купюру, чи за лампочки, чи за гречку». А мені відповідають: «Ну, ми ж чесні, якщо взяли гроші, то мусимо голосувати».

Тому я завжди кажу «Ми живемо погано, тому що ми продаємося. Продаються українці, які беруть гроші. Продаються члени виборчих комісій, яким дають 1000 гривень і кажуть: постав свій підпис, нехай цей кандидат буде …»

Так от, один поставив свій підпис, другий, третій…А завтра людина, яка за тисячу купила підпис, заробить десятки тисяч на горі людей.

Тому завжди закликаю думати, за кого голосувати і кого обирати.

Ірина Верігіна, голова Луганської обласної парторганізації, член Політради партії ВО «Батьківщина», Facebook, 13 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова