Ірина Верігіна: Ми відповідальні за долю країни

Усі хочуть гарно жити, але ніхто не хоче аналізувати та думати.

Через півтора місяця українці будуть обирати новий парламент. Але є велика небезпека, що у тренді гонитви за «новими обличчями» голоси отримають дуже далекі від законотворчої діяльності люди.

Але кожен виборець бере на себе відповідальність за долю країни! До того ж, ще працюючу Верховну Раду з 4% рівнем довіри обирали ті ж самі люди, які сьогодні перебувають на межі виживання…

Прикро, що досвід, знання, фах людини втрачають значення, політика перетворилося в шоу, в якому акторська гра переважає здоровий глузд.

Однозначно: Україна прагне змін. І обравши нового президента, ми насамперед казали «ні» старій, прогнилій корумпованій системі. Це перший крок, але за ним має бути системне реформування країни, викорінення корупції і відновлення економіки. Тому важливо розуміти: 21 липня ми будемо обирати не тільки депутатів, парламенту на наступних п’ять років, а прем’єр міністра України.

Досвід, високий клас в управлінні країною, відданість національним інтересам розуміння пріоритетів і наявність плану дій. Ось що має бути визначальним для нас при виборі політичної сили і її лідера.

Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізаціїFacebook, 12 червня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова