Ірина Верігіна: Плануючи так звані вибори на Донбасі, Росія готується до чергової анексії

Так звані вибори бойовиків, які окупанти планують провести у листопаді цього року на Донбасі, – це підготовка Російської Федерації до анексії цієї території.

Таке переконання висловила член Політради ВО «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації Ірина Верігіна в ефірі каналу «112 Україна».

«Я щойно повернулася з Луганщини і бачила, як активно обстрілюють нашу землю зі сторони російських найманців. Я знаю, що РФ готується до виборів у листопаді цього року і до плану «Б» окупації нашої території», – сказала вона.

Верігіна також згадала так звані вибори на окупованих територіях, які відбулися в 2014 році і які «квазі ЛНР і ДНР ніколи б не провели, якби не було підтримки Росії».

«Вони не хочуть, щоб конфлікт цей закінчувався, не хочуть виводити зброю з території нашої країни. Вони хочуть продовження, ескалації конфлікту на Донбасі», – переконана Ірина Верігіна.

Тому, на переконання представниці «Батьківщини», Україні потрібно нарешті відреагувати і відходити від «гнилого» Мінського процесу, який не дає результатів, натомість переходити до Будапештського формату перемовин.

« І Мінськ-1, якому вже 5 років, і Мінськ- 2  померли. Плотницького і Захарченка вже немає, які ставили підписи під папірцями, які навіть не назвеш документами», – додала політик.

Керівник Луганської обласної парторганізації наголосила: Україна має шукати інші формати перемовин, щоб примусити Путіна сісти за стіл переговорів: «Адже з терористами нема про що говорити, вони не самостійні, за ними стоїть Кремль».

Окрім того, на думку Ірини Верігіної,  врегулювання ситуації на Донбасі можна очікувати після президентських виборів.

«Тільки Юлія Тимошенко принесе мир в Україну. Вона зможе об’єднати країну і взяти на себе відповідальність за долю українців. Тимошенко змусить сісти за стіл перемовин усіх підписантів Будапештського меморандуму. У неї є харизма, досвід і талант великого політика», – підсумувала представниця «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова