Ірина Верігіна: Бутафорне волевиявлення в ОРДЛО

Путін не має наміру зупинятися в своїй агресії щодо України і знову організовує фейкові вибори в ОРДЛО.

Що ближче стає до цього бутафорного волевиявлення, то все більше усвідомлюєш абсурдність ситуації.

Відразу згадую 2014 рік: небажання пошуку правильного формату перемовин, втрату частини нашої української землі. Коробить і легалізація терористичних організацій, яка відбулася в процесі укладення Мінських угод. Розчарувало й бездумне голосування народних депутатів за особливий статус Донбасу.

Всі ці неправильні кроки привели до проведення виборів окупантами в листопаді 2014 року на непідконтрольній українській владі території Донбасу.

За 4 роки змінились ватажки, яких призначає Путін, вплив Росії на ту частину України, на жаль, не зменшився. Потужна інформаційна машина РФ системно промиває мізки людям.

Україна досі не зайняла ні потужної державницької, ні дипломатичної, ні інформаційної позиції. Ми вимагає від міжнародної спільноти введення санкцій, а в цей час Порошенко та його оточення веде бізнес в РФ.

11 листопада знову планується проведення виборів в терористичному анклаві. Цивілізований світ закликає Росію припинити свій вплив на ЛДНР. Але Путін не просто так не здасть ані міліметра своїх позицій.

І війна в Україні буде тривати доти, поки не прийде новий президент з потужною програмою припинення війни.

Багато хто вже великі надії покладає на Юлію Тимошенко, у якої є чітка програма стратегії миру та безпеки в Україні. Першим кроком для встановлення миру Україні стануть переговори в форматі «Будапешт плюс» з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму із залученням Верховного комісара ЄС та керівництва Німеччини.

Також Юлія Тимошенко оголосила про початок формування так званого воєнного кабінету, який опікуватиметься розвитком стратегії миру для України.

Цілком очевидно, що зараз Україна потребує адекватного стратегічного планування і формування захисної доктрини, чого не забезпечив нинішній Президент України.

Ірина Верігіна, член Політради ВО «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації, Facebook,  8 листопада 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова