Сергій Соболєв: Ініціатива заборони журналістам працювати у кулуарах – безперспективна

Ініціатива заборони журналістам працювати у кулуарах – абсурдна та безперспективна.

Про це заявив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи в ефірі «112 каналу» пропозицію Комітету з питань регламенту та організації роботи створити у парламенті прес-центр для журналістів, обмеживши їм доступ до кулуарів.

«Я думаю, що ця ініціатива нікчемна і вона не має права на життя. Абсурдність цієї пропозиції у самій її назві. Ті, хто думає, що в такий спосіб  можна буде обмежити екстремальні ситуації у парламенті, помиляються. Я в цьому дуже сумніваюсь», – сказав він.

За словами політика, щодня через парламент проходить сотні людей: «У цій ситуації можна тоді обмежити допуск до кулуарів запрошених або  помічників нардепів. До чого це призведе?»

Сергій Соболєв звернув увагу на те, що реакція представників різних політичних сил і громадянського суспільства на обмеження журналістів була дуже чітка.

«Коли такі ініціативи подаються, давайте тоді одразу визначатися з переліком, які телеканали допускати, а які не треба», – сказав парламентарій.

Коментуючи претензії до певних ЗМІ, які поводять у парламенті зухвало і пропозицію обновити реєстр ЗМІ та акредитувати журналістів з цього реєстру, Сергій Соболєв зазначив: «Це буде удар по авторитету ЗМІ. Будь-яка заборона на професію, закінчиться тим, що буде пул своїх журналістів, яких пускатимуть до парламенту. І будуть ті, хто не матиме права висловити свою точку зору – неугодні».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова