Ігор Луценко: Щоб приєднатися до НАТО, треба бути послідовним

Гальмування реформ та політика загравання з Москвою, яку сповідує Порошенко, найбільше заважають зближенню України до Альянсу.

Про це заявив у своєму блозі на «Українській правді» народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко, коментуючи останні соціологічні дослідження про ставлення українців до НАТО.

Так, згідно з загальнонаціональним опитуванням, яке провели Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Київський міжнародний інститут соціології, приблизно 42% українців вважають членство в НАТО найкращою гарантією національної безпеки.

«Але радіючи за це, не можна не відзначити тривожний сигнал. У порівнянні з минулим роком кількість прихильників НАТО дещо знизилася. Чому? Адже саме НАТО за цей час не змінилося?» – риторично запитав Ігор Луценко.

На його переконання, чинна влада щодо інтеграції у НАТО – непослідовна.

«Проблема полягає у поведінці української влади, яка не пояснює людям, для чого нам потрібно приєднуватися до НАТО. Не протидіє з радянсько-російським міфами про те, що НАТО – агресивний блок. Не бореться за уми молодого покоління, котре нині теж зростає під впливом антинатівської пропаганди з Росії та її союзників у Європі», – пояснив депутат.

Ігор Луценко також вважає, що влада не хоче визнавати, що для приєднання до НАТО потрібні зміни – утвердження інших і військових, і політичних стандартів, «бо ці стандарти вимагають від тієї ж влади вести себе по-іншому».

«Врешті-решт, подвійна політика, політика постійного замирення з Москвою та її головорізами в ОРДЛО та Криму, яку з перших днів свого президентства здійснює Порошенко, відштовхує від нас союзників по НАТО. Одна наша рука простягнена в бік НАТО з проханням надати зброю, інша – потискає руку Путіну і ретельно оберігає російський бізнес тут від санкцій, надає Медведчуку можливості контролювати ринок палива в Україні», – підсумував депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова