Ігор Луценко: Прослушка синагоги – вище нахабство НАБУ у порушенні закону

Сьогодні «Єврейська релігійна громада м. Києва», одна з найвпливовіших у місті, заявила про те, що Національне антикорупційне бюро за ними слідкує.

Заявляють про встановлення прослуховуючи пристроїв у молитовному домі.

Також кажуть, що помітили транспортні засоби з «підробними» номерами: «Було виявлено заходи прихованого спостереження за приміщенням центральної синагоги міста Києва».

Про це головний равин України та Києва Моше Реувен Асман розмістив обурену заяву на сайті громади.

Я особисто не схильний вбачати у цьому антисемітизм. Якщо це дійсно підтвердиться, то ми маємо приклад звичайного режиму роботи НАБУ. Бюро, на жаль, від інших правоохоронних органів відрізняється не вищим професіоналізмом, а тільки вищим нахабством у порушенні закону.

Якщо оперативні заходи якоїсь спецслужби виявили та ще й установили їхнє джерело – це є свідченням низької професійної відповідності. А якщо якийсь слідчий вирішив прослуховувати молитовний будинок, то він мусив би мати дуже вагомі підстави.

З чим я однозначно погоджуюся у заяві головного равина – так це у тому, що розсекречення розмов Холодницького з його неоднозначною лексикою було незаконним.

Корупцію не поборють чиновники, які вчиняють, відверто плюючи на закон. Вони лише цю корупцію примножать. Безконтрольність породжує лихо. НАБУ мусить бути не найменш, а найбільш прозорим та підконтрольним громаді інститутом.

 Ігор Луценко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 31 жовтня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова