Ігор Луценко: Ціна збереження Порошенка при владі – газ по 12 тисяч для громадян

Влада приховує свої зобов’язання перед МВФ і надалі підвищуватиме ціну на газ для населення – до кінця наступного року ще майже в півтора рази.

Про це пише у своєму блозі на «Українській правді» народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко.

Парламентар посилається на документи, які оприлюднила ІА «Українські новини». Це проект постанови уряду про умови та ціну поставок газу населенню та підприємствам ТКЕ з 1 листопада 2018 року по 1 травня 2020 року. Кабмін опублікував його на своєму сайті 25 жовтня ввечері. Документ був доступний лише кілька хвилин, потім його видалили.

«Журналістам вдалося зберегти копію цієї постанови, яку уряд затвердив на позачерговому засіданні 19 жовтня, виконавши попередню умову для затвердження нової 14-місячної програми фінансування Міжнародного валютного фонду на 3,9 млрд гривень.

Згідно з цим документом встановлена ціна газу з 1 листопада на рівні 8550 грн за тисячу кубометрів. А далі – ще 2 підвищення: з 1 травня ціна повинна зрости до приблизно 10 000 гривень, а з 1 січня 2020 року – аж до 12000 грн», – констатує Ігор Луценко.

Тож, за його словами, запевнення в тому, що нинішнє – на 23,5% – підвищення ціни на газ для населення стане останнім – це чергова брехня Порошенка.

«Офіційних роз’яснень з цього приводу, звісно, ніхто не дає. Отже, команда Порошенка хоче пошити в дурні всю країну, сором’язливо ховаючи від людей свої наміри збільшити «газове оподаткування» населення», – вважає депутат.

На думку народного депутат від «Батьківщини», ані Порошенко, ані його корумповане оточення не має сміливості чесно зізнатися країні про зміст домовленостей з МВФ і про остаточну ціну на газ, що вже є вбивчою для багатьох українських родин.

Зараз озвучувати такі непопулярні рішення – це самогубство для влади: рейтинги у президента і так низькі. Саме тому чергове підвищення перенести на травень, після виборів, а інформацію про це усіляко замовчують, пояснив Ігор Луценко.

«У разі перемоги нинішній владі вже буде байдуже. А у випадку програшу президента нинішнього виконувати зобов’язанням перед МВФ доведеться наступному главі держави. І на нього впаде весь електоральний тягар теперішніх болючих рішень. Зрештою, таким кроком влада спростила для українців вибір цієї президентської кампанії», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова