Григорій Немиря звернеться до послів Великої сімки щодо законопроекту про пенсійні виплати вимушеним переселенцям

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря заявив, що сьогодні він направить листа до послів Великої сімки в Україні з проханням сприяти розгляду парламентом України законопроекту щодо виплати пенсій громадянам України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу, та вимушеним переселенцям.

«На жаль, вкотре в порядку денному на цей пленарний тиждень відсутній законопроект №6692, який уже пройшов всі Комітету ВРУ та стосується права на отримання пенсій, насамперед, для вимушених переселенців та громадян України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу», – сказав він під час засідання Погоджувальної ради парламентських фракцій та комітетів.

У зв’язку з цим Немиря повідомив: «Сьогодні я надішлю листа послам Великої сімки в Україні з проханням сприяти позитивному вирішенню цього питання, щоб наші громадяни, які постраждали через агресію Росії, змогли отримувати пенсії».

Політик нагадав, що він вже надсилав подібний лист Єврокомісару з питань розширення Йоганнесу Хану, причому реакція з боку Єврокомісара була позитивною. Окрім того, законопроект №6692 підтримують ООН, громадські організації, лідери фракцій парламенту та громадяни України.

Мова йде про Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян, який розроблений за сприяння міжнародних організацій, зокрема, ООН, Ради Європи, Норвезької ради в справах біженців та громадських організацій.

«Я не розумію, чому законопроект, який підтримують всередині України та за її межами і який може вирішити таке нагальне питання, як виплата пенсій, ігнорується керівництвом парламенту», – резюмував голова Комітету з прав людини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова