Григорій Немиря зустрівся зі Спеціальною представницею США

Сьогодні заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря провів зустріч зі Спеціальною представницею США з питань економічного відновлення України Пенні  Пріцкер.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та відносини між Україною і США, приділивши ключову увагу економічному відновленню нашої держави.

Григорій Немиря подякував за допомогу США та наголосив на важливості участі американської сторони у відновленні України,  у той час, як наша країна захищається від агресії Путіна, так і після закінчення війни.

«Ми вдячні  США за всебічну підтримку і закликаємо Вас посилювати допомогу до нашої спільної перемоги над кремлем. Сподіваюся, що кошти США для допомоги Україні будуть розблоковані найближчим часом. Це має надзвичайне значення для українців», – підкреслив він.

Григорій Немиря окремо зупинився на економічних аспектах запропонованої моделі мобілізації та її впливу на ринок праці і бізнес-середовище. Він також звернув увагу на необхідність інклюзивного підходу до реконструкції і відновлення України через більше залучення і врахування позицій територіальних громад і місцевого самоврядування.

Своєю чергою Пенні Пріцкер запевнила у підтримці нашої держави і поінформувала про формування пріоритетів донорів через Міжвідомчу координаційну платформу донорів та ситуацію з узгодженням  їх з потребами України й стимуляцію  міжнародних партнерів до збільшення їхньої допомоги Україні.

 Захід відбувся в рамках зустрічі Голови ВРУ Руслана Стефанчука та представників Парламенту України з делегацією США на чолі з Пенні Пріцкер.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова